Dainų festivalis “Dainų pasakaitė 2021”

Pirmasis respublikinis priešmokyklinių ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių dainų festivalis „Dainų pasakaitė 2021“, kurį organizavo Šiaulių „Romuvos“ progimnazija, sukvietė gausų būrį dainininkų. Džiugina tai, kad Vilniaus Maironio progimnazijai atstovavo net 7 mokiniai: 3 solistai ir du šeimyniniai duetai. Festivalio organizatoriai džiaugėsi ir visiems dėkojo, kad nepabūgome karantino diktuojamų sąlygų ir toliau skleidėme muzikos garsų stebuklą!

Skaityti daugiau...

Sėkmė Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse

 

Mūsų progimnazija džiaugiasi dar vienu puikiu pasiekimu – 8 klasės mokinys Gediminas Pocius pateko į XX Nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurso geriausiųjų aštuntokų dešimtuką.

Sveikiname Gediminą Pocių ir jo geografijos mokytoją Ireną Rajunčienę.
Tai jau ne pirmasis Gedimino laimėjimas šių metų olimpiadose.

Nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas yra skirtas žymaus Lietuvos geografo Česlovo Kudabos darbų, idėjų, geografijos mokslui populiarinti, ugdyti kritinį mąstymą, kūrybiškumą ir meilę gimtajam kraštui. Konkursą globoja Lietuvos geografų draugija ir Vilniaus universiteto Geomokslų institutas, o organizacinį komitetą sudaro mokslininkai, aukštųjų mokyklų dėstytojai ir geografijos mokytojai. Šiemet geografines užduotis sprendė net 1024 mokiniai.

Dainuojamosios poezijos konkursas “Skambančios eilės”

Dainuojamoji poezija - žanras, skatinantis vaikus dainuoti savo gimtąja kalba. Jis suteikia galimybę vaikams išgirsti poetinės kalbos skambesį, suprasti žodžio prasmę, kūrybiškai jį perteikti. Dainuojamosios poezijos žanro svarbą pabrėžė įvykęs Vilniaus miesto priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų ugdytinių dainuojamosios poezijos konkursas „Skambančios eilės“. Konkurso organizatoriai iš visų dalyvių išrinko tris nugalėtojus. Džiaugiamės, kad viena iš jų – mūsų mokyklos mokinė Barbora Ščiavinskaitė (2b kl.). Barbora, pasirinkinusi Ramutės Skučaitės eilėraštį „Žiema“, sugalvojo melodiją ir išmoko savo kurtą dainą dainuoti, sau pritariant ukulėle.

Sveikiname Barborą ir jos muzikos mokytoja Jurgitą.

SKAITYMO ČEMPIONATAS

01.pngVšĮ Vaiko psichologijos centras ėmėsi iniciatyvos – paskatinti pradinukus skaityti įtraukiant pradinukus, tėvus bei mokytojus į skaitymo čempionatą. Vaikai seka mūsų pavyzdžiu, todėl svarbu, kad jie matytų, jog ir tėvai bei mokytojai laisvalaikiu renkasi skaityti knygą.
Čempionatas vyks gegužės – rugpjūčio mėnesiais. Visa, ką mokyklos bendruomenei reikės daryti – skaityti knygas ir jas registruoti internete. Rugsėjo mėnesį organizatoriai viską suskaičiuos ir išsiųs dalyviams diplomus bei prizus.

Skaityti daugiau...

Tarptautinis virtualus muzikos festivalis – konkursas „WINTER STARS“

Paskutinį vasario savaitgalį vyko Tarptautinis virtualus muzikos festivalis – konkursas „WINTER STARS“. Šiame konkurse dalyvavo ir laurus nuskynė dvi Vilniaus Maironio progimnazijos ugdytinės. Priešmokyklinukė Gertrūda Dilytė savo amžiaus grupėje iškovojo II vietą, o antrokė Barbora Ščiavinskaitė - III vietą. Ypatingai didžiuojamės jaunosiomis dainininkėmis, nes joms teko varžytis su gausiu būriu dainininkų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Ukrainos. Vertinimo komisija taip pat buvo gausi- vertino net 11 tarptautinės komisijos narių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos ir net Moldavijos. Festivaliui – konkursui „WINTER STARS“ Gertrūdą ir Barborą ruošė muzikos mokytoja Jurgita Turlienė.
Nors konkursas vyko virtualiai, bet visą paskutinį žiemos savaitgalį skambėjo muzika. Dalyviai jungėsi per zoom platformą, bendravo su organizatoriais, susipažino su kitais vaikais, o Barborai netgi nusišypsojo laimė gyvai atlikti ne konkursinę, o savo kūrybos dainą „Žiema“!

ESFIVP I 1

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 11.05 - 11.50
5. 12.20 - 13.05
6. 13.15 - 14.00
7. 14.10 - 14.55
8. 15.05 - 15.50

 

Patyčių dėžutė

 

sveika25

Įmonės kodas

Vilniaus Maironio progimnazijos kodas nr.: 190002564.