Meilės giesmės 2021

„Meilės giesmės“ – jau tradicija tapęs renginys, kuris kiekvienais metais sukviečia gausų būrį muzikuojančių vaikų į Vilniaus Maironio progimnaziją. Šiais metais festivalis – konkursas „Meilės giesmės“ buvo neįprastas, nes vyko virtualiai. Sulaukta net 28 dalyvių. Džiugu, kad virtualus renginys suteikė galimybę pasirodyti dalyviams iš visos Lietuvos. Dalyvavo kolektyvai iš Vilniaus miesto ir rajono, Šiaulių, Prienų, Kybartų, Rokiškio, Švenčionėlių, Vilkaviškio, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Druskininkų, Trakų. Džiugu, kad dalyvavo mokiniai ne tik iš bendrojo lavinimo, bet ir muzikos bei meno mokyklų.

Skaityti daugiau...

Žydėjimas

Rudenį Maironio progimnazijos 1 – 4 klasių mokiniai pasodino daugiau nei 400 tulpių svogūnėlių mokyklos gėlyne. Mokinukai su nekantrumu laukė pavasario, kada kiekvieno tulpė iškels savo nuostabų žiedą į saulę.

Tas laikas atėjo. Progimnazija pasipuošė raudonais ir geltonais tulpių žiedais. Žvelgi į žiedų jūrą ir kiekviename tulpės žiede matai mūsų pradinukų šypsenas.

Dėkojame pradinių klasių mokiniams ir jų mokytojoms už padovanotą grožį bei džiaugsmą.

Vasario 16 - osios minėjimas šeštose klasėse

Mokyklos 6-ųjų klasių mokiniai visą vasario mėnesį stengėsi įprasminti Lietuvai svarbią datą - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Jau mėnesio pradžioje į nuotolines pamokas mokiniai jungėsi savo profilio nuotraukas papuošę Lietuvos trispalve. Taip pat šeštokai dalyvavo trumpalaikiame projekte, skirtame Vasario 16- ajai paminėti ( idėjos autorė istorijos mokytoja V. Dakanienė ). Jie piešė plakatus, kūrė pateiktis apie Vasario 16- osios svarbą valstybei, jos žmonėms. Mokiniai savo darbus aptars klasės valandėlių metu.

Kovo 11-oji Vilniaus Maironio progimnazijoje

Vilniaus Maironio progimnazija originaliai ir prasmingai pasitinka Kovo 11-ąją.  Virtualioje erdvėje vyko netracinės pamokos, klasės valandėlės, projektai, viktorinos, skambėjo dainos. Jautriausius sveikinimus Lietuvai sukūrė priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai kartu su savo mokytojomis Danguole, Kristina, Jolanta. Trispalvės vėliavos spalvomis pražydo gėlės, atskrido paukšteliai.

1 c klasės mokinukai Kovo 11-ąją paminėjo šventiniame klasės renginyje „Pavasaris, pažadinęs gamtą ir Valstybę“. Mokytoja Eglė papasakojo, kuo svarbi ši diena, kodėl turime didžiuotis, kad esame lietuviai, laisvos Lietuvos piliečiai. Aptarė su pirmokais, kad kovas – pirmas pavasario mėnuo. Kovo mėnesį jau pastebime pirmuosius pavasario ženklus. Simboliška, kad 1990 m. kovą „atbudo“ ne tik gamta, bet ir Lietuva. Savo darbuose mokiniai pabandė apjungti bundančios gamtos ir valstybingumo simbolius.

Skaityti daugiau...

Vasario 16-ajai įprasminti skirti mokinių darbai

Vasario mėnesį progimnazijos mokiniai savo darbus skiria vienai reikšmingiausių Lietuvos istorijos datų - Lietuvos valstybės atkūrimo dienai įprasminti. 6-ųjų klasių mokiniai jau mėnesio pradžioje į nuotolines pamokas jungėsi savo profilio nuotraukas papuošę Lietuvos trispalve. Šeštokai, vadovaujami istorijos mokytojos Vitos Dakanienės, dalyvavo trumpalaikiame projekte, skirtame Vasario 16- ajai paminėti. Jie piešė plakatus, kūrė pateiktis apie Vasario 16-osios svarbą valstybei, jos žmonėms.

Mokiniai savo darbus aptaria klasės valandėlių metu.

ESFIVP I 1

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 11.05 - 11.50
5. 12.20 - 13.05
6. 13.15 - 14.00
7. 14.10 - 14.55
8. 15.05 - 15.50

 

Patyčių dėžutė

 

sveika25

Įmonės kodas

Vilniaus Maironio progimnazijos kodas nr.: 190002564.