Renginių archyvas

Pasaulinė diena be tabako

Gegužės 31 d. minima Pasaulinė diena be tabako, dar vadinama Pasauline nerūkymo diena. Šių metų šūkis - pasižadu mesti arba nepradėti rūkyti. Šią dieną 4 klasių mokiniai turėjo proga išklausyti paskaitą apie rūkymo žalą, kurią vedė Viešosios įstaigos D&DM lektorė Daiva Marazienė. Lektorė teigė, kad rūkymo tema aktuali daugelyje šalių dešimtmečiais ir tai susiję su tuo, kad priklausomybė nuo nikotino yra lėtinė liga, kurią įveikti nėra lengva.Pagilinę žinias mokiniai turėjo proga atlikti testą ir pasivaržyti dėl puikių prizų.

Kūrybiško mokymosi būdai kaip atradimų kelias

2021 m. sausio 29 d. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijoje vyko respublikinė mokinių tiriamųjų ir kūrybinių projektinių darbų konferencija „Kūrybiško mokymosi būdai kaip atradimų kelias“. Renginys vyko nuotoliniu būdu. Konferencijoje drauge su gimnazistais dalyvavo ir šauniai pasirodė Vilniaus Maironio progimnazijos mokiniai. 8a klasės mokinė Amelija Lomotytė pristatė projektą „Visa, kas nauja – tai seniai pamiršta sena“ (vadovė technologijų mokytoja Inga Leskauskienė), 8b klasės mokiniai Austėja Sinicaitė ir Gediminas Pocius pristatė  projektą „Simetrija gamtoje“  (vadovė fizikos ir IT mokytoja Rima Kazlauskienė). Konferencijos dalyviai ir konsultavę mokytojai gavo elektroninius padėkos raštus.

Dėkojame mūsų kaimynams – Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijai – už turiningą renginį ir linkime, kad kūrybiškumas jus vestų naujais atradimų keliais.

Projektas "Paguodos skrynelė"

Vilniaus Maironio progimnazijoje vykdomas Vilniaus visuomenės sveikatos biuro "Vilnius sveikiau" ir VŠĮ "Psichikos sveiktos perspektyvos" projektas "Paguodos skrynelė".
Tai vienas iš metodų, kuris skatina psichikos sveikatos raštingumą - stiprinant vaikų savireguliacijos ugdymą.
Veiklos tikslas - suteikti 4 klasių mokiniams žinių, kaip atpažinti savo jausmus, juos įvardinti, skatinti kalbėti apie savo savijautą, saugoti bei rūpintis emocine sveikata.
Užsiėmimus šioje mokykloje organizuoja ir veda visuomenės sveikatos specialistė Jadvyga Bučmienė.
Šiais mokslo metais pirmosios klasės, kurios įsitraukė į šio projekto dalyvavimą - 4a ir 4c klasės mokytojos ir mokiniai.

Skaityti daugiau...

Edukacinė veikla "Sveikos pėdutės" I-oje priešmokyklinėje ugdymo grupėje

Rugsėjo – spalio mėnesiais mūsų progimnazijos I-os priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai dalyvavo „Vilnius sveikiau: geros savijautos biuro“ visuomenės sveikatos specialistės Jadvygos Bučmienės organizuotose edukacinėse veiklose apie plokščiapėdystę „Sveikos pėdutės“.
Pamokėlių metu vaikai sužinojo, kas yra plokščiapėdystė ir pasiruošė pėdų mankštelei iš ortopedinių kilimėlių sudėliodami dėlionę. Veiklos metu susipažino su geometrine figūra – kvadratu ir įvardino ortopedinių detalių spalvas. Stiprindami pėdutės raumenis basomis vaikščiojo ortopediniu kilimėliu, o kad būtų dar smagiau ir linksmiau pasidarė spalvingus pėdučių atspaudus.
I-os ugdymo grupės priešmokyklinukai ir jų mokytoja Karolina Alfavickaitė labai džiaugiasi bendradarbiavimu su sostinės savivaldybės „Vilnius sveikiau: geros savijautos biuro“ visuomenės sveikatos specialiste Jadvyga Bučmiene.

 

ESFIVP I 1

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 11.05 - 11.50
5. 12.20 - 13.05
6. 13.15 - 14.00
7. 14.10 - 14.55
8. 15.05 - 15.50

Patyčių dėžutė

 

Įmonės kodas

Vilniaus Maironio progimnazijos kodas nr.: 190002564.