ŠVIETIMO PAŽANGOS ASAMBLĖJOJE pristatytos inovatyvios mokyklų praktikos

0

Gegužės 31 d., trečiadienį, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje vyko Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotas ir Tarptautinei vaikų dienai skirtas renginys Švietimo pažangos asamblėja.

Antrą kartą organizuojamoje Švietimo pažangos asamblėjoje siekiama atkreipti dėmesį į mokinių įtraukimo į švietimo pažangos procesą svarbą. Renginio metu mokiniai ir mokytojai iš 27 Lietuvos mokyklų pristatė gerąsias patirtis ir inovacijas, kurios padeda mokykloms prisitaikyti prie šiuolaikinių mokinių poreikių ir pasiūlyti naujovišką, įtraukiančią, į mokinius orientuotą ir su jų interesais susietą mokymosi patirtį.

Novatoriškų praktikų pavyzdžiais dalinosi ir Maironio progimnazijos 2a ir 2c klasės mokinės Gertrūda Dilytė ir Izabelė Bieliauskaitė bei jų mokytojos Asta Pivoriūnienė bei Gražina Pirmaitienė.