Mokinių pasiekimai

My food plate 3 kl. pojektas

Niekas negali paneigti fakto, kad maistas yra labai svarbus žmogaus sveikatai. Jis turi būti šviežias, sveikas ir papildyti žmogaus organizmą vertingais vitaminais. Mokydamiesi temą „Maistas“, 3a klasės mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos I. Grubienės ne tik susipažino su naujais šios temos žodžiais, kūrė dialogus, bet ir nemažai kalbėjo apie sveiką ir nesveiką maistą, jo įtaką mūsų sveikatai. Mokiniai nusprendė pakalbėti apie savo maisto lėkštę ir ką jie ten su malonumu įsidėtų ir ko tikrai nevalgytų. Visa tai atsispindėjo mokinių sukurtame projekte anglų kalba.

Etninės kultūros olimpiados laureatės

Sveikiname 8 klasės mokines Emiliją Markevičiūtę ir Laurą Gudelaitytę, tapusias  II  Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados Vilniaus miesto etapo laureatėmis. Emilija olimpiadoje užėmė antrąją, o Laura trečiąją vietą. Mokinėms pasiruošti padėjo jų klasės auklėtoja Sonata Kumpienė.

Olimpiada vyko nuotoliniu būdu Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijoje. Dalyviai turėjo atlikti etnokultūros pažinimo testą ir vaizdinį etnokultūrinės raiškos ir veiklos pristatymą su komentarais. Nors dabar mokiniai mokosi nuotoliniu būdu, įdėtos nuoširdžios pastangos atnešė džiuginančių rezultatų. Kadangi olimpiados užduotys buvo susijusios su kalendorinių švenčių tema, linkime visai komandai ir klasės auklėtojai šviesių ir viltingų Kalėdų.

Kviečiame į virtualią 5 klasių projekto „Baltų pilys“ ekspoziciją

Vilniaus Maironio progimnazijos 5 klasių istorijos projektas „Baltų pilys“ tapo tvirta ir prasminga tradicija. Kiekvienais metais pradėję mokytis istorijos penktokai praktiškai pritaiko savo žinias ir pasitelkdami vaizduotę bei kūrybinę išmonę sukuria senovinės pilies maketą.  Darbui panaudojamos pačios įvairiausios medžiagos ir technikos. Nors projektas vyksta jau daugelį metų, mokinių  sumanumas ir išradingumas nenustoja stebinti ir žavėti. Smagu, kad šio projekto veiklos suburia ir šeimos narius, skatina bendrauti,  domėtis istorija, dalintis patirtimi ir darbo įgūdžiais.

Projekto iniciatorė ir vadovė istorijos mokytoja Vita Dakanienė. Mokytojos entuziazmas neleido šiai tradicijai užgesti ir nuotolinio mokymosi sąlygomis – visi penktokai dalijasi savo kūrybiniais darbais, tik šįkart ne mokyklos, o virtualioje erdvėje.

Kviečiame pasidžiaugti!

Skaityti daugiau...