Aukštyn

Kviečiame paremti mūsų progimnaziją

skiriant gyventojų pajamų mokesčio 1,2 proc. dalį

mokinių ugdymui gerinti!

Asmuo, norintis skirti paramą pasirinktam paramos gavėjui, užpildytą FR0512 formą dėl paramos skyrimo VMI gali pateikti tik elektroniniu būdu (per EDS https://deklaravimas.vmi.lt).

Atsiųsti paštu ar pateikti tiesiogiai VMI popieriniai Prašymai  nebus  nagrinėjami.

• Prisijungti galima per elektroninę bankininkystę su VMI suteiktomis priemonėmis arba elektroniniu parašu.
  • Prisijungus galima pildyti dokumentus tiesiogiai portale; tiesioginio pildymo metu vartotojams nurodomos pildymo klaidos, tai padeda užtikrinti prašymų duomenų kokybę.
  • Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant pasirinktą paramos gavėją, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iš karto 5 metams (praėję pastarieji ir 4 ateinantys kalendoriniai metai).  Kadangi, įgyvendinus mokesčių reformą, darbo užmokestis padidintas 1,289 karto (iki mokesčių) ir pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys – paramos gavėjams (tarp jų ir meno kūrėjams, išskyrus profesines sąjungas ar jų susivienijimus) bus galima skirti iki 1,2 proc.GPM (anksčiau buvo 2 proc.).

Paramos teikėjas turi teisę pakeisti sprendimą dėl paramos laikotarpio ar paramos gavėjo.

• Paramos teikėjasužpildytą prašymą turi pateikti pats (iš įstaigų ir organizacijų, kurioms ta parama skiriama, paramos teikėjų prašymai nėra priimami).
  • Informacija ir konsultacijos:

VMI Mokesčių informacijos centro telefonu 1882 arba interneto svetainėje www.vmi.lt.

Dėkojame už jūsų geranoriškumą,

rūpinimąsi mokykla ir savo vaikais!

Vilniaus Maironio progimnazijos administracija